wtorek, 11 września 2012

How You Remind Me.

Hej!

Jak u was w szkole ? Bo u mnie to już się stało codzienną rutyną . Każdy dzień wygląda tak smao. Mam strasznie męczące treningi i wfy ( 4 razy w tygodniu ! ) .

Tak szczerze to nigdy jeszcze nie byłam zakochana, zawsze to było chwilowe zauroczenie. Nie wiem nawet jak to jest być zakochanym. I jakoś tak nie ciągnie mnie żeby mieć bliską osobę. Nigdy też nie walczyłam o chłopaka, nie podrywałam itp. Wszystko dlatego, że boję się zobowiązania, czułości i w towarzystwie jakiegokolwiek chłopaka bardzo się krępuje. Tylko nie wiem co mam robić. Zawsze marzyłam o chłopaku który mnie zrozumie, będzie wiedział czego pragnę i spróbuje ze mną przejść trudne chwile. Który będzie mnie wspierał a ja jego. Tak wiem powiecie że jestem za młoda i wgl. Ale każdy potrzebuje bliskiej osoby nie ważne w jakim jest się wieku.


Wszystkie kobiety są piękne ale My polki to chyba przesadziłyśmy .
Im więcej razy słucham tej jednej piosenki, moje uczucia są mnie rozmazane, są bardziej widoczne, myśli ustabilizowane a dusza cicho siedzi i wsłuchuje się z muzykę.
 

Nie żałuj niczego, co kiedykolwiek wywołało na Twojej twarzy uśmiech. Nigdy nie płacz przez coś, co kiedyś dawało Ci szczęście.
 
 
marzenia się spełniają, w moim przypadku tylko po to by uderzyć mną gwałtownie o ziemię, udowadniając, że to czego pragnęłam nie było czymś czego potrzebowałam by spokojnie żyć.
 
 

prędzej czy później to wszystko wróci, to co tak nagle wypadło nam z rąk.

 

 

Piosenka na dziś ;) 

 

Pozdrawiam wszystkich <3

 


 

22 komentarze:

 1. Ja bym chciała w-f 4 razy :< A mam tylko 3 ! :< Mam dokładnie tak jak ty. Dwa razy zauroczona, nigdy nie byłam zakochana, nie wiem jak to jest i nie spieszy mi się, aby tego zasmakować. Boje się zaangażować.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nikt nie jest za młody na miłość. Zakochać można się w każdej chwili, np. w swoim przyjacielu którego zna się dobrych kilka lub kilkanaście lat. :) Może jest to jak w książce ale uwierz mi tak dzieje się na prawdę. ;) Fajnie być zakochanym bo tylko myślisz o tej osobie i nic poza nią Cię nie obchodzi, lecz kiedy przyjdzie odpowiednia pora i postarasz się żeby być z nim i on to odrzuci twe uczucia, nagle cały czas pryska jesteś załamana i cały świat się dla Ciebie nie liczy. Wiesz chyba już wolę być zauroczona niż zakochana. :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne to pierwsze zdjęcie ;)
  zapraszam do nas. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znajdziesz jeszcze swoją miłość - zobaczysz :D
  Świetne zdjęcia .
  Obserwuję i zapraszam do mnie / nas - przez-swiat-z-aparatem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh uwielbiam Nickelback ten zespół jest wspaniały.Dzięki za miły komentarz na moim blogu. U mnie w szkole jest to samo.NUDYY...Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. moje dni też są monotonne :P

  OdpowiedzUsuń
 7. no u mnie też każdy dzień wygląda tak samo jak u ciebie

  OdpowiedzUsuń
 8. Podobno "zakochać się" można dopiero po liceum, ale ja w to nie wierzę.. zauroczenie to taka "odmiana" miłości, która dobrze pielęgnowana, potrafi przerodzić się w tą prawdziwą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie meeega zdjecia xoxoxo
  świetny bloog !
  zapraszam do mnie !
  www.truskawkowapatii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. może obserwacja? ;) pozdrawiam ;))

  OdpowiedzUsuń
 11. Też mam 4 razy w tyg, choć lubię wf to najgorsze jest to, że w piątki mam na zerówkę 2 pod rząd! a potem jestem taka nieprzytomna..
  Pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 12. Epickie zdjątka ;D
  Zapraszam http://welcome-to-the-world-princess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. świetny blog, zapraszam do mnie :)
  http://patrz-w-gore.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. wiesz co ?
  nie spiesz się, skoro nie masz potrzeby albo krępujesz się to po prostu poczekaj, TO SAMO PRZYJDZIE ;)
  fajny blog, oserwuje ;)
  www.zonaeisteina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. mogę podkraść cytat ?:)
  PS świetny blog i muzyka ><
  http://believesneverdie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń