środa, 5 grudnia 2012

This gril is on fire .!

Hej.
Jutro mam poprawę 2 sprawdzianów z polskiego, z chemii i jeszcze normlanie jest z chemi. W piątek 2 sprawdziany z matmy i jeszce niemiecki . Tak to jest jak się nie uczy za pierwszym razem . Ale od drugiego semestru się to zmieni ;D Przysięgam wszystkim w drugim semstrze bedę się na bieżąco uczyć , i nie bedę zostawiać rzeczy na ostatnią chwilę ;)
Każda godzina, każdy dzień, miesiąc, rok pędzą teraz tak szybko. Nawet nie wiemy, kiedy staliśmy się starsi o ten stracony czas. Czas, który już nie wróci. Mogliśmy zrobić wtedy tak wiele, mogliśmy spróbować. Ale nie zrobiliśmy, nie spróbowaliśmy. Czemu? Przez strach, nerwy, poczucie rychłej porażki czy może coś zupełnie innego? Każdy powinien odpowiedzieć sobie na to sam. Nikt za nas tego nie zrobi.Przyszłość jest tak blisko. Pewnie każdy chociaż raz zadał sobie pytanie kiedy to minęło? Właśnie, wszystko mija tak szybko - nie zdążymy się obejrzeć, a minie kolejny dzień, miesiąc, rok. Dziesięć lat. Brzmi to trochę strasznie, ale taka jest prawda. Taka jest rzeczywistość. Smutna rzeczywistość.
Może dlatego warto teraz - w tym magicznym miesiącu, jakim jest grudzień - zastanowić się trochę nad sobą, nad szansami wykorzystanymi i zmarnowanymi. Nad tym co można w sobie zmienić, by zwycięsko dążyć do wyznaczonych celów. Może warto napisać sobie gdzieś w widocznym miejscu, co chciałabym osiągnąć w przyszłości, do czego dążę, z czego chciałabym czerpać satysfakcję. Przypomnijmy sobie to, co mogliśmy zrobić wcześniej, ale przed czym stchórzyliśmy. Co niby tak odległe i zapomniane można przywrócić oraz co można spróbować jeszcze raz. Droga wolna, nikt nas nie zatrzyma od naprawiania dawnych błędów, wykorzystywania dawniej straconych szans i spełniania marzeń - tych nowych i tych starych, które jeszcze się nie spełniły. Bo w końcu z czegoś za te dziesięć lat trzeba być dumnym. Dzisiaj napadła mnie taka jesienno-zimowa zaduma. Mam nadzieję, że moje myśli nie są aż tak bardzo chaotyczne, na jakie wyglądają.Pozdrawiam!

14 komentarzy:

 1. Hey! wow! your blog is stunning!! my best congrats!! I really like this post and all the pics!!!! Wow!!!
  PLEASE DON'T FORGET TO VOTE ME!!IT'S REALLY IMPORTANT FOR ME!
  PLEASE VOTE ME AT THE CONTEST BY GRAZIA "BLOGGER WE WANT YOU" . No log in/up just a click !THANK YOU!!!!">
  CHIC STREET CHOC
  FOLLOW ME ON FACEBOOK
  INTERNATIONAL GIVEAWAY 30$TO SPEND ON CHICNOVA!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i zapraszam ponownie !

  Fajne zdjęcia ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy mówi, że od nowego semestru będzie inaczej ;>

  indywiidualne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny post ;)

  zachęcam do wzięcia udziału w rozdaniu, do wygrania aż 20 bonów o wartości 20$ ! http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/2012/12/wielkie-rozdanie-okularow-giveaway.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piosenki jeszcze nie słyszałam. Bardzo fajna :) Trzymam kciuki za dobre oceny.

  OdpowiedzUsuń
 6. myślałam, że tylko mnie bierze na takie myślenie!

  OdpowiedzUsuń
 7. szorty rządzą !
  dzięki za komentarz, odwdzięczam się tym samym :)
  zapraszam do siebie, na dłużej...
  ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. podobają mi się te inspiracje; d

  OdpowiedzUsuń
 9. Przedostatnie zdjęcie jest strasznie pozytywne. :)

  OdpowiedzUsuń