niedziela, 16 grudnia 2012

My life would suck without you . !

Hej!
Czy wy też tak nie znosicie niedziel ? Jakz zawsze u mnie same kłótnia i w ogóle taka "spięta " atmosfera .  Jutro szykuję się ciekawy dzień . Bedę musiała iść do pedagoga w pewnej sprawie , jaka dzieje się u nas w klasie. I mam zamiar mówić prawdę . Inna sprawa - Sylwester . Moi rodzice zaplanowali , że pojedziemy do Sopotu , wraz ze znajomymi (ciocia, wujek ) . Hmmm okej moze być fajnie ,ale dlaczego dowiaduję się o tym w ostatniej chwili ? Miałam inne plany , no ale cóż tacy sa moi rodzice - trzeba się dostosować .  Nie znoszę ich .


 Pa­mięta­cie, kiedy by­liście małymi dziećmi i wie­rzy­liście w baj­ki, marzy­liście o tym, ja­kie będzie wasze życie? Biała su­kien­ka, książę z baj­ki, który za­niesie was do zam­ku na wzgórzu. Leżeliście w no­cy w łóżku, za­myka­liście oczy i całko­wicie, niezap­rzeczal­nie w to wie­rzy­liście. Święty Mi­kołaj, Zębo­wa Wróżka, książę z baj­ki - by­li na wy­ciągnięcie ręki. Os­ta­tecznie do­ras­ta­cie. Pew­ne­go dnia ot­wiera­cie oczy, a baj­ki zni­kają. Większość ludzi za­mienia je na rzeczy i ludzi, którym mogą ufać, ale rzecz w tym, że trud­no całko­wicie zre­zyg­no­wać z ba­jek, bo pra­wie każdy na­dal cho­wa w so­bie is­kierkę nadziei, że które­goś dnia ot­worzy oczy i to wszys­tko sta­nie się prawdą. [...] Pod ko­niec dnia, wiara to za­baw­na rzecz. Po­jawia się, kiedy tak nap­rawdę te­go nie ocze­kujesz. To tak, jak­byś pew­ne­go dnia od­krył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyob­rażeń. Za­mek, cóż, może nie być zam­kiem. I nie jest ważne "długo i szczęśli­wie", ale "szczęśli­wie" te­raz. Raz na ja­kiś czas, człowiek cię zas­koczy, i raz na ja­kiś czas człowiek może na­wet zap­rzeć ci dech w pier­siach

Piosenka :


 Miłego tygodnia ! ;*

16 komentarzy:

 1. 3 obrazek najlepszy. :)
  Zapraszam do mnie i do zadawania mi pytań. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to miasto nocą świetne !
  zapraszam :p

  OdpowiedzUsuń
 3. o tak, miasto nocą miażdży, ale butami też bym nie pogardziła! ; )

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny ten 3 obrazek ♥

  Obserwuję i oczekuję rewanżu :p
  http://sowka-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. boże! jaka wspaniała druga część notki♥
  sama to pisałaś?

  +obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Buty na drugim obrazku *.* Zapraszam do mnie !

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam kilka planow na sylwester..zobaxzymy ktory wypali : )

  OdpowiedzUsuń
 8. wspaniałe zdjęcia i widzę Nialla. kocham one direction ♥
  zapraszam na blog mój i mojej przyjaciółki może cię coś zainteresuje http://just-williams.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie każda niedziela jest taka sama, ale generalnie prawie wszystkie są takie senne. ^^

  OdpowiedzUsuń
 10. super buty♥ ✼ świąteczne pozdrowienia;*

  OdpowiedzUsuń
 11. Informuję o nowym rozdziale na http://we-have-grown-field.blogspot.com/ . Byłabym ci wdzięczna za opinię w komentarzu. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń