niedziela, 23 września 2012

If i were a Boy ....

Cześć !
Mój wyjazd do Tlenia uważam za udany, oprócz tego że jestem chora :P Wyluzowałam się, chociaż nie małe ciekawostki mnie czekały na jednym z portali spolecznościowych. I jutro czeka mnie początek końca. Chociaż nie wiem, nie wiem ... ! Bedę ratować siebie samą przed ..... nie wiem ....

Dochodzę do wniosku, że muzyka to najpiękniejsza z rzeczy na tym świecie. Porusza serce i wyzwala najbardziej skryte, ukrywane przed całym światem zmysły i pragnienia. Przywołuje piękne, lub smutne wspomnienia, o których nie możesz zapomnieć podczas muzyki. Czymże byłby nasz świat bez muzyki? Czymże byłoby nasze społeczeństwo, gdyby nie istniał śpiew, taniec, muzyka? Muzyka pozwala na oderwanie się od codziennej, szarej rzeczywistości i goryczy składającej się w sercu. Podczas słuchania owej niesamowitej rzeczy można uciec od problemów dotyczących szkoły, pracy, rodziny, życia towarzyskiego. Jednak wielu ludzi nie dostrzega jej piękna, słuchając jej od niechcenia. Dopiero, kiedy się wsłucha osobno w każdy instrument, śpiew śpiewaka, zdoła odkryć prawdziwy klucz do szczęścia i dobrego życia. Nie żartując z muzyką można przetrwać najcięższe chwile swojego żywota i przezwyciężyć dręczące nas kłopoty i problemy Być może nie dotarła do was w pełni treść tego wpisu, jednak radzę wam poświęcić chwile na prawdziwe wsłuchanie się w muzykę. 


 
Coś, co dawało mi szczęście
zmienia się dziś w ból i łzy.


Ja wciąż mam nadzieję i czekam.


Chciałabym wznieść toast za uczucia,
które nazywacie miłością.

  
 Nie masz prawa wymagać więcej, niż sam dajesz.


Zastanów się ile ludzi właśnie traci życie, a Ty krzyczysz, że nienawidzisz swojego.


Piosenka : 


:*

12 komentarzy:

 1. świetnie ujęte pojęcie o muzyce. C :

  i widzę Jareda *,* ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. najwspanialsza piosenkarka na świecie. kocham ją.
  B <3.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz racje muzyka przywoluje miliony wspomniej i czasem wprawia nas w nostalgiczny nastroj pelen przemyslen. O dziwo przekonalam sie ostatnio, ze ja maniaczka rapu rozczulam sie przy jazz'ie :)

  ps. I czekam na Twoja opinie o filmie 'Jestes bogiem' jak zawitasz juz w kinie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. muzyka potrafi przynieść ulgę :) zapraszamy na nową "hiszpańską" notkę oraz do skomentowania nowego wyglądu bloga :)

  http://being-brainwashed.blogspot.com

  http://being-brainwashed.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. dla mnie muzyka jest czymś, bez czego moje życie nie miałoby sensu. Jest lekiem na złość, smutek... Podnosi mnie na duchu, wspiera... Kocham ją, bez niej pewnie dawno bym się poddała i, kto wie gdzie bym teraz była, co by się ze mną działo ...

  OdpowiedzUsuń
 6. kocham beyonce:)
  dzisiaj pojawił się pierwszy singiel mojego zespołu! zapraszam serdecznie do słuchania:)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna notka;)..
  Zapraszam cieplutko do siebie:

  yvonnes-star.blogspot.com

  Pozdrawiam;*

  OdpowiedzUsuń
 8. sorki, zmień czciąkę, albo ją powiększ, bo nic przeczytać nie umiem ;/

  http://ja-ja-i-moj-swiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Super piosenka. post bardzo mnie zaintrygował... obserwujemy? Mam proźbę. właśnie zaczęłam wspólpracę z Aznatykistyl.pl Proszę cię o wejście na mojego bloga i pozostawienie komentarza to dla mnie bardzo ważne !!! z góry dzięki :)

  OdpowiedzUsuń